Logo

Autoryzowane Studio Alessandro w Opolu
45-316 Opole, ul. Tarnopolska 119/1
tel.: 604 405 363

 
Logo

O nas


Studio Kosmetyczne Alessandro zostało otwarte w Opolu w styczniu 2010 roku dla osób, które chcą połączyć relaks i profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne z intymną oraz miłą atmosferą.


Podczas stylizacji paznokci można obejrzeć dobry film, koncert lub najnowsze wiadomości ze świata mody i urody. W czasie zabiegów pielęgnacyjnych zapewniamy spokój i wyciszenie przy łagodnej muzyce relaksacyjnej połączonej z aromaterapią. W ofercie salonu kosmetycznego w Opolu można znaleźć zabiegi obejmujące kosmetykę twarzy, pielęgnację stóp i dłoni, zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Można wykonać makijaż okazjonalny lub dzienny a także manicure i pedicure. Studio specjalizuje się w wykonywaniu paznokci żelowych na najwyższej jakości produktach firmy Alessandro. Dodatkowo oferujemy pedicure specjalistyczny obejmujący usuwanie odcisków i modzeli oraz rekonstrukcję paznokci u stóp po wypadkach lub chorobach.

W naszej pracy kierujemy się troską o bezpieczeństwo i zdrowie klientów. Naszym atutem jest to, iż wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu jednorazowych narzędzi, które po zakończeniu wręczane są klientowi. Zapraszamy zarówno panie jak i panów oraz młodzież.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi dostosowane do każdego wieku, płci oraz stanu skóry, a ich ceny są dostępne zarówno dla nastolatków, studentów jak osób dojrzałych.

Serdecznie zapraszamy do salonu kosmetycznego w Opolu!