Logo

Autoryzowane Studio Alessandro w Opolu
45-316 Opole, ul. Tarnopolska 119/1
tel.: 604 405 363

 
Logo

Zabiegi modelujące sylwetkę


Magnifico to nowoczesne urządzenie do ultradźwięków, które wykorzystuje szereg zaawansowanych technologii.

Promieniowanie IR pozwala skutecznie odbudować kolagen i poprawić elastyczność skóry. Masaż ssąco próżniowy (endomasaż) przyspiesza przepływ krwi i tym samym powoduje znaczną poprawę metabolizmu tłuszczów i szybsze krążenie limfy. Zastosowanie fali radiowej oraz podczerwieni pomaga przywrócić właściwe napięcie skóry. Endomasaż, wzmocniony falą radiową oraz podczerwienią powoduje szybkie rozłożenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie naczyń włosowatych, poprawienie metabolizmu i cyrkulacji limfy, co w efekcie znacząco wpływa na wygląd sylwetki.

Współdziałanie różnego rodzaju technologii ma znakomity wpływ na kondycję skóry, która w wyniku ich działania jest lepiej dotleniona i szybko odzyskuje prawidłowe napięcie.

MAGNIFICO to niezwykle efektywny w działaniu aparat do ultradźwięków i endomasażu. Zastosowanie 5 topowych technik modelowania sylwetki w jednym urządzeniu zapewnia spektakularne efekty zabiegu

Urządzenie zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało".
Tak kompletnego urządzenia do modelowania sylwetki jeszcze nie było, co jest potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi i efektywnością zabiegów na ciało i twarz.

W urządzeniu połączono najbardziej skuteczne technologie wykorzystywane w zabiegach na ciało:
  • liposukcja – kawitacja ultradźwiękowa z podciśnieniem,
  • fale radiowe RF bipolarne do remodelingu kolagenu i termolipolizy,
  • podczerwony laser biostymulujący IR wzmagający przemianę materii,
  • masaż ssąco-próżniowy (vacuum),
  • mechaniczny masaż rolkami w głowicach na ciało.