Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Salon kosmetyczny
w Opolu


45-316 Opole
ul. Tarnopolska119/1
tel. 604 405 363

Pedicure


Foto
Zabieg polecamy wszystkim, którzy pragną mieć zdrowe i zadbane stopy.
Pedicure wykonujemy posługując się nowoczesną frezarką, która sprawia, że zabieg jest dokładny i przyjemny. W czasie zabiegu dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, zachowując najwyższe standardy higieny. Za każdym razem używamy wyłącznie jednorazowych pilników i nakładek na frezarkę, a kąpiel stóp odbywa się z zastosowaniem jednorazowych wkładek.

Podczas zabiegów korzystamy z profesjonalnych kosmetyków marek Alessandro i Ruck. Zabieg możemy rozszerzyć o masaż, maskę kremową lub jednorazowe skarpety parafinowe, tak aby ten zwykły zabieg zamienić w seans relaksacyjny. Na koniec proponujemy lakierowanie paznokci klasyczne, fantazyjne, frencz lub utwardzamy żelem tak aby na dłużej pozostały piękne i zadbane

Serdecznie zapraszamy!
Aktualności
Lifting bez skalpela
Zabieg Pelleve to amerykański , nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania młodego wyglądu. Polega on na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej (RF) tzw. radiofrekwencji.

Więcej informacji

Nowość
Żel Fiber zawiera w swoim składzie włókno szklane, które wzmacnia i chroni naturalne paznokcie. Perfekcyjny look i trwałość do 3 tygodni.

Więcej informacji

 
Podstrony:  1  2 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 Polecamy :

Salon kosmetyczny Opole

|

Podologia Opole

|

Paznokcie Opole

|

Pedicure w Opolu

|

Przedłużanie rzęs Opole