Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Salon kosmetyczny
w Opolu


45-254 Opole
ul. Sosnkowskiego 4A
tel. 604 405 363
tel. 77 5467151

Depilacja laserowa


Foto
Foto
LIGHT SHEER™

Już teraz w naszym salonie można wykonać zabieg trwałego usuwania owłosienia dowolnej częsci ciała.

Aby zaoferować usługę na najwyższym poziomie, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów oraz najwyższą skuteczność zabiegów wybraliśmy dla Państwa laser diodowy LIGHT SHEER™, produkowany przez amerykańską firmę COHERENT Lumenis - lidera w swojej branży.
Laser diodowy LIGHT SHEER™ usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Na rynku jest kilka systemów laserowego likwidowania zbędnego owłosienia. Różnią się one znacznie skutecznością. Od wielu lat znany jest na świecie system LightSheer,uznany za najskuteczniejszy laser i złoty standard epilacji. Nowa odmiana lasera LightSheer DESIRE™ - absolutna nowość firmy Lumenis, została wprowadzona w Polsce dopiero w tym roku!
Aktualności
Przedłużanie rzęs
Piękne rzęsy są
bez wątpienia kobiecym atrybutem.
Teraz każda z nas może
czarować pięknym i
uwodzicielskim spojrzeniem.
Długie, gęste a przy tym
naturalnie i lekko
wyglądające rzęsy,
wygoda i komfort na co dzień.

Więcej informacji

Lifting bez skalpela
Zabieg Pelleve to amerykański , nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania młodego wyglądu. Polega on na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej (RF) tzw. radiofrekwencji.

Więcej informacji

Nowość
Żel Fiber zawiera w swoim składzie włókno szklane, które wzmacnia i chroni naturalne paznokcie. Perfekcyjny look i trwałość do 3 tygodni.

Więcej informacji

 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 
 
 Polecamy :

Salon kosmetyczny Opole

|

Podologia Opole

|

Paznokcie Opole

|

Pedicure w Opolu

|

Przedłużanie rzęs Opole