Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Salon kosmetyczny
w Opolu


45-316 Opole
ul. Tarnopolska119/1
tel. 604 405 363

Oferta ślubna


Foto
Dzień Ślubu to dla Was wyjątkowy dzień i pragniemy abyście w tym dniu wyglądali znakomicie.

Stworzyliśmy pakiety zabiegów aby pomóc Wam się przygotować do tych wyjątkowych chwil.

Wiemy, że jest to dla Was najważniejszy dzień w życiu i pragniemy, abyście w tym  dniu wyglądali znakomicie. Wspaniała suknia, elegancki garnitur  to zaledwie połowa sukcesu. Druga, ta ważniejsza to idealnie dobrane dodatki czyli fryzura,  makijaż, piękne dłonie i paznokcie. Każda kobieta idąc do ołtarza powinna się czuć jak królowa. Do tego potrzebne jest jednak odpowiednie przygotowanie.

Z przyjemnością, posługując się profesjonalną wiedzą, pomożemy Państwu w tych przygotowaniach. Specjalnie dla Was oferujemy pakiet zabiegów,  który nie tylko poprawi Wasz wygląd i samopoczucie, a także odpręży i pozwoli zapomnieć o stresie.
Propozycje zabiegów dla Młodej Pary znajdziesz  w zakładce " zabiegi "
Aktualności
Lifting bez skalpela
Zabieg Pelleve to amerykański , nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania młodego wyglądu. Polega on na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej (RF) tzw. radiofrekwencji.

Więcej informacji

Nowość
Żel Fiber zawiera w swoim składzie włókno szklane, które wzmacnia i chroni naturalne paznokcie. Perfekcyjny look i trwałość do 3 tygodni.

Więcej informacji

 
Podstrony:  1  2 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 Polecamy :

Salon kosmetyczny Opole

|

Podologia Opole

|

Paznokcie Opole

|

Pedicure w Opolu

|

Przedłużanie rzęs Opole